Rezultatele concursului “Copilaria- cuvant si creatie”

Elevii claselor a II-a, a III-a si a IV-a din scolile constantene au sustinut, sambata, un concurs la limba si literatura romana, organizat de Inspectoratul Scolar Judetean, sun titlul: Copilaria-cuvant si creatie. Subiectele au fost de nivel mediu si s-a incercat testarea cunostintelor dar si capacitatea de creatie a micilor invatacei. Rezultatele preliminare ale concursului au fost deja afisate pe site-urile de internet ale scolilor organizatoare, urmand ca cei nemultumiti sa depuna contestatii luni, la secretariatele scolilor.

Unitatea şcolară: Școala Gimnazială Nr. 29 „Mihai Viteazul”

Cercul Pedagogic: NR 4

 

 

Concursul Judeţean de LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

 ,,COPILĂRIA- CUVÂNT ȘI CREAȚIE”

Etapa pe şcoală

 

Clasa a II-a

 

Nr crt

Numele şi   prenumele elevului

Clasa

Punctaj

Prof. îndrumător

AFTENIE   BOGDAN a II-a B

66

RĂDULESCU   RENATA
ALEXANDRU    ALEX a II-a D

88

ILIE   LIA VERGILIA
ANDREI   SEBASTIAN DIMITRIE a II-a B

85

RĂDULESCU   RENATA
ANTONARU SARA a  II- a C

100

NEGRILA   MARIANA
AVRAM   MIHAI a II-a B

98

RĂDULESCU   RENATA
BANU   LUCA a  II- a C

Absent

NEGRILA   MARIANA
BARBU   ANDREI CRISTIAN a II-a B

85

RĂDULESCU   RENATA
BĂLAN   MIHAI a II-a D

absent

ILIE   VERGILIA-LIA
BĂLUŢĂ  MATEI a  II-a C

90

NEGRILA   MARIANA
BERBESCU   MIRCEA a II-a B

96

RĂDULESCU   RENATA
BÎRSU   LUCA-IOAN a II-a B

83

RĂDULESCU   RENATA
BORCEA   MARIA a II-a B

97

RĂDULESCU   RENATA
BUDEANU   SARA IOANA a  II- a C

73

NEGRILA   MARIANA
BUDEŞ CRISTI a  II-a C

85

NEGRILA   MARIANA
BUTOI   ȘTEFAN a II-a B

94

RĂDULESCU   RENATA
CAMBURU   TRAIAN a II-a B

93

RĂDULESCU   RENATA
CĂLUGAREANU MARIA a  II-a C

96

NEGRILA   MARIANA
CEALERA   TIBERIU IOAN a II-a B

93

RĂDULESCU   RENATA
CHIPARU  IOANA  a II-a D

absent

ILIE   VERGILIA-LIA
CIOBANU ŞTEFAN a II-a A

95

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
CIORBARU DENISA-CRISTIANA a II-a A

96

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
COJAN RAMONA a  II-a C

90

NEGRILA   MARIANA
COMAN CAROLINE MARIA a II-a D

92

ILIE   VERGILIA-LIA
CONSTANTINESCU ANA-IRIS a II-a A

84

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
CONSTANTINESCU DARIUS a  II-a C

88

NEGRILA   MARIANA
COSTEA   FLAVIUS ȘTEFAN a II-a B

100

RĂDULESCU   RENATA
CRISTEA   ELENA-DARIA a II-a D

92

ILIE   VERGILIA-LIA
DELEANU   ERIKA ANA a II-a B

85

RĂDULESCU   RENATA
DINESCU   RĂZVAN a II-a B

89

RĂDULESCU   RENATA
DONOSE   DAN a II-a B

92

RĂDULESCU   RENATA
DRAGOMIR   IOANA a II-a B

91

RĂDULESCU   RENATA
DRANGOI   RĂZVAN-ADRIAN a II-a D

92

ILIE   VERGILIA-LIA
DRĂGHIA   LUCA-ALEXANDRU a II-a D

79

ILIE   VERGILIA-LIA
DUMITRAȘCU   SABRINA ANASTASIA a II-a A

60

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
DUMITRESCU ALEXIA MARIA a  II-a C

86

NEGRILA   MARIANA
DUMITRU ISABELA MARIA a II-a D

81

ILIE   VERGILIA-LIA
ENACHE  VLAD-PAUL a II-a D

80

ILIE   VERGILIA-LIA
GEORGESCU TEODORA a  II-a C

99

NEGRILA   MARIANA
GHEORGHIU  SARA IOANA a II-a B

85

RĂDULESCU   RENATA
GHENEA   OCTAVIAN FLAVIUS a II-a D

89

ILIE   VERGILIA-LIA
GHIŢĂ   TUDOR a II-a D

79

ILIE   VERGILIA-LIA
GHIURIŢAN DRAGOŞ-IONUŢ a II-a A

Absent

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
HANZU-PAZARA   ANASTASIA a II-a B

85

RĂDULESCU   RENATA
IANCU   SEBASTIAN GABRIEL a II-a B

80

RĂDULESCU   RENATA
IVAN   ALEXANDRU a II- a C

98

NEGRILA   MARIANA
LAZĂR   VLAD ȘTEFAN a II-a D

90

ILIE   VERGILIA-LIA
LUNGU   SEBASTIAN a  II- a C

85

NEGRILA   MARIANA
MATEI ALEXIA MARIA a  II-a C

94

NEGRILA   MARIANA
MARIN DAVID a II-a A

95

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
MARINESCU   ANDREI a II-a D

65

ILIE   VERGILIA-LIA
MᾸGEAN MARIA-ALEXANDRA a II-a A

81

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
MÎȚĂ   DARIA-MARIA a II-a B

91

RĂDULESCU   RENATA
MOROIANU  ANDREEA a II-a D

72

ILIE   VERGILIA-LIA
NĂSTASE IOANA-   ALEXANDRA a II-a A

70

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
NECHITA IZABELA a  II-a C

85

NEGRILA   MARIANA
NEGRILĂ   EDUARD FABIAN a II-a B

95

RĂDULESCU   RENATA
NICOLA GHEORGHE-RAREŞ a II-a A

92

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
NICU CRISTINA-MIRUNA a II-a A

96

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
NOVAC ANA-MARIA a  II- a C

71

NEGRILA   MARIANA
NTEFE DANIA a II-a A

80

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
OANCEA   DARIA ANDREEA a  II-a C

86

NEGRILA   MARIANA
ONCIUL  TEODORA a II-a D

98

ILIE   VERGILIA-LIA
PAMBOUCOGLOU  NICKOLAS a II-a B

97

RĂDULESCU   RENATA
PANCHEA  DAVID-ŞTEFAN a II-a D

90

ILIE   VERGILIA-LIA
PĂCURARU   LIVIA TEODORA a II-a D

97

ILIE   VERGILIA-LIA
PINTILIE ROBERT- IONUŢ a II-a A

83

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
PLᾸCINTᾸ  BIANCA-   MARIA a II-a A

80

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
POPA  ANDREI-ROBERT a II-a D

89

ILIE   VERGILIA-LIA
POPA   ALEXANDRU IONUT a  II- a C

absent

NEGRILA   MARIANA
POPA MARIA-ALEXIA a II-a A

87

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
POPESCU   DAVID-MIHAI a II-a B

93

RĂDULESCU   RENATA
RAŢIU RUXANDRA a  II-a C

89

NEGRILA   MARIANA
RĂILEANU DARIUS a II-a D

98

ILIE   VERGILIA-LIA
RUSU MELISSA KARY a II-a A

95

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
STAN SOPONARU ANA DARIA a  II-a C

100

NEGRILA   MARIANA
STĂNEI MARIA a  II-a C

95

NEGRILA   MARIANA
STĂNILĂ   MIHNEA-IOAN a II-a A

81

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
STOICA   DARIA a  II-a C

80

NEGRILA   MARIANA
ȘERBAN   BEATRICE ANDREEA a II-a B

Absent

RĂDULESCU   RENATA
ȘURUBARU   MARIA a II-a B

100

RĂDULESCU   RENATA
TÂRȘOAGĂ   EDUARD-MIHAI a II-a B

93

RĂDULESCU   RENATA
TUDOSE   TEODORA-SOFIA a II-a B

98

RĂDULESCU   RENATA
ŢANCU ANDREEA a  II-a C

100

NEGRILA   MARIANA
VÎJIALĂ   ANDREEA a II-a D

89

ILIE   VERGILIA-LIA
VRABIE   BIANCA a II-a B

86

RĂDULESCU   RENATA
VOICU   ALEXANDRA- IOANA a II-a A

78

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
ZICA ŞTEFAN-ALEXANDRU a II-a A

96

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
ZULCHEFIL AYLIN a  II-a C

96

NEGRILA   MARIANA

 

 


Unitatea şcolară: Școala Gimnazială Nr. 29 „Mihai Viteazul”

Cercul Pedagogic: NR 4

 

 

Concursul Judeţean de LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

 ,,COPILĂRIA- CUVÂNT ȘI CREAȚIE”

Etapa pe şcoală

 

 

Clasa a III-a

 

Nr crt

Numele şi   prenumele elevului

Clasa

Punctaj

Prof. îndrumător

ABDURAFI   ATILA

III A

85.50

RUSU ELENA

AL  KHALAF  KHALED GEORGE

III D

75

DUMITRACHE DORINA
ALEXA   CORINA

III A

94

RUSU ELENA

ALI CIDEM

III C

92

ENUŢĂ PRIMAVERA
ANGHEL MARIO

III B

76.50

NINULESCU MIHAELA
ANTONOAIE  CIPRIAN

III B

88

NINULESCU MIHAELA
AXENTE   IULIA VICTORIA

III D

86.50

DUMITRACHE DORINA
BĂDOIU ALEXANDRU LUCA

III C

86.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
BILECA CᾸTᾸLIN

III B

Absent

NINULESCU MIHAELA
BOACE   HORIA LUCIAN

III D

93

DUMITRACHE DORINA
BOBEICᾸ   RALUCA

III B

absent

NINULESCU MIHAELA
BORDEA VLAD CRISTIAN

III D

98

DUMITRACHE DORINA
CERNAT ANDREEA

III D

93.50

DUMITRACHE DORINA
CERNESCU LARISA

III C

97

ENUŢĂ PRIMAVERA
CHEHAIA IANIS

III B

85.50

NINULESCU MIHAELA
COTIGĂ ALEXANDRU

III C

90

ENUŢĂ PRIMAVERA
CIULU ANGELESCU SARA

III C

97

ENUŢĂ PRIMAVERA
COBZARU   LUCIAN

III A

51

RUSU ELENA

CORBEANU ARIANA

III C

85.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
COSTACHE   EDUARD

III A

86

RUSU ELENA

COSTEA   MIHAI

III A

79

RUSU ELENA

CREŢU   VLAD

III A

89.50

RUSU ELENA

CRISTEA   DAVID MIHAIL

III A

96

RUSU ELENA

CRISTEA ISABELA

III C

93

ENUŢĂ PRIMAVERA
DOBRESCU MIHAI

III C

94.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
DRAGOMIR   IRINA LAVINIA

III A

94

RUSU ELENA

DRAGOŞ   MARIA

III A

85

RUSU ELENA

DUMITRACHE ANDREEA MIRUNA

III D

90

DUMITRACHE DORINA
DUMITRACHE MIRCEA

III D

98.50

DUMITRACHE DORINA
FLOREA IRINA MARIA

III C

95.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
GẬLEA  RᾸDUCU

III B

Absent

NINULESCU MIHAELA
GAVRILESCU DARIA

III B

88

NINULESCU MIHAELA
GOROVEI LUIZA ELENA

III C

85

ENUŢĂ PRIMAVERA
GRADINARU GEORGIANA

III B

41

NINULESCU MIHAELA
GRIGORAŞ LAURENŢIU

III B

97.50

NINULESCU MIHAELA
GURALIUC ANDREEA

III B

88.50

NINULESCU MIHAELA
HOLBAN   LEONA MARIA

III A

92

RUSU ELENA

HUIKURI   ANDREI VIHTORI

III A

88.50

RUSU ELENA

IFTEMIE TEODORA MARIA

III D

95

DUMITRACHE DORINA
ÎNALTU OCTAVIAN

III B

53

NINULESCU MIHAELA
MAMBET   TIMUR

III A

94.50

RUSU ELENA

MAMUT ERIN

III C

absent

ENUŢĂ PRIMAVERA
MANŢU ALEXANDRU   CRISTIAN

III D

98.50

DUMITRACHE DORINA
MANU ALEXANDRU

III C

85

ENUŢĂ PRIMAVERA
MARINESCU DAN LUCA

III C

89.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
MATEA CARINA ANDREEA

III C

96.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
MAZILU RIANA

III B

92

NINULESCU MIHAELA
MIHAI MIRCEA

III B

86

NINULESCU MIHAELA
MITAN TIBERIU   ALEXANDRU

III D

Absent

DUMITRACHE DORINA
MOCANU REMUS ANDREI

III C

96

ENUŢĂ PRIMAVERA
MUN TEANU  ANDREEA   RODICA

III D

absent

DUMITRACHE DORINA
MURE AILYS

III B

87.50

NINULESCU MIHAELA
MUŞAT IONUŢ

III B

85.50

NINULESCU MIHAELA
MUSETESCU MIHAI

III D

86.50

DUMITRACHE DORINA
NAE ALEXANDRA

III B

70

NINULESCU MIHAELA
NEDELCU   ROBERT IONUŢ

III A

99

RUSU ELENA

NEICU CRISTIAN

III B

80

NINULESCU MIHAELA
NICULIŢĂ ALEXIA

III D

94

DUMITRACHE DORINA
PANAITESCU OANA

III D

91.50

DUMITRACHE DORINA
PANCHEA DIANA

III D

90

DUMITRACHE DORINA
PETIANU CRINA

III B

88

NINULESCU MIHAELA
PETRICᾸ   ALEXANDRU

III B

97

NINULESCU MIHAELA
PIRVU  IOANA

III D

90

DUMITRACHE DORINA
POPA   ALBERT NICOLAE

III A

91

RUSU ELENA

POPESCU SARA IOANA

III C

100

ENUŢĂ PRIMAVERA
PURCĂREA DIMU MATEI

III C

94

ENUŢĂ PRIMAVERA
RĂIBULEŢ   TEODOR DAVID

III A

97

RUSU ELENA

ROIBU ŞTEFAN MATEI

III D

92

DUMITRACHE DORINA
SĂRMĂŞAG   RAREŞ ANDREI

III A

97

RUSU ELENA

SAVU ANA

III B

89.50

NINULESCU MIHAELA
SCARLAT   CLARA

III A

absent

RUSU ELENA

SCHIPOR   LUCIA MARIA

III A

98

RUSU ELENA

ŞERBAN AMELIA

III C

96.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
ŞERBAN   ANCA MARIA

III A

97.50

RUSU ELENA

SIMION IOANA

III D

72.50

DUMITRACHE DORINA
SOCEANU EDUARD ANDREI

III C

88

ENUŢĂ PRIMAVERA
STAICU RADU MIHAI

III C

93.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
STANCIU   MARIA ELIANA

III A

96.50

RUSU ELENA

ŞTEFAN ALEXANDRU LUCA

III D

absent

DUMITRACHE DORINA
ŞTEFAN EDUARD

III B

95.50

NINULESCU MIHAELA
STERCU THEODORA IRINA

III D

95

DUMITRACHE DORINA
STERIU ANCA

III C

97

ENUŢĂ PRIMAVERA
STOICA   TIBERIU ANDREI

III A

88.50

RUSU ELENA

TANASE   MARIUS

III A

59

RUSU ELENA

TĂRCATU IOANA BIANCA

III D

94

DUMITRACHE DORINA
TELEANU AIDA ŞTEFANIA

III C

97

ENUŢĂ PRIMAVERA
UDREA IOANA

III B

85

NINULESCU MIHAELA
VĂIDEANU   ALESSIA ALEXANDRA

III A

85.50

RUSU ELENA

VASEA IOANA

III C

98

ENUŢĂ PRIMAVERA
VASILE ANDREEA

III C

100

ENUŢĂ PRIMAVERA
VASILE IOANA

III C

94.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
VIŞINESCU   ARISSA

III A

97

RUSU ELENA

VLASE SILVIU   ANDREI

III D

95

DUMITRACHE DORINA
VOICU ALEXANDRU   MARIAN

III D

92

DUMITRACHE DORINA
ZDRU NICOLAE

III C

90

ENUŢĂ PRIMAVERA
ZISU SARA MARIA

III D

90.50

DUMITRACHE DORINA
ZUPU   ŞTEFANIA ANDREEA

III A

97.50

RUSU ELENA

 

 


Unitatea şcolară: Școala Gimnazială Nr. 29 „Mihai Viteazul”

Cercul Pedagogic: NR 4

 

 

Concursul Judeţean de LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

 ,,COPILĂRIA- CUVÂNT ȘI CREAȚIE”

Etapa pe şcoală

 

 

Clasa a IV-a

 

Nr crt

Numele şi   prenumele elevului

Clasa

 

Punctaj

Prof. îndrumător
1 AGIU  ALEXANDRU-DANIEL a   IV-a  B

61

SÂRBU  LAURA
2 ALEXANDRU   LEONARD a   IV-a A

74

MINCĂ   MARIA
3 BARBU ALEXANDRU IOAN a   IV-a C

88

TOMA   MIHAELA
4 BĂDESCU   MARIO MIHAI a   IV-a C

94

TOMA   MIHAELA
5 BĂRĂITARU   ANDREI a   IV-a C

Absent

TOMA   MIHAELA
6 BILECA   ROBERT a   IV-a A

69

MINCĂ   MARIA
7 BOGHEAN   RAZVAN a   IV-a C

81

TOMA   MIHAELA
8 BRATOSIN ALEXIA a   IV-a C

72

TOMA   MIHAELA
9 BUTOI   MIHAI a   IV-a D

78

VASILIEV   ANCA-RALUCA
10 BUZATU   ALEXANDRU a   IV-a C

95

TOMA   MIHAELA
11 CAVACHI   GEORGE a   IV-a D

58

VASILIEV   ANCA-RALUCA
12 CANTARAGIU   LAURA-ELENA a   IV-a D

71

VASILIEV   ANCA-RALUCA
13 CĂRĂZEANU   ANTONIO-CHRISTIAN a   IV-a D

85

VASILIEV   ANCA-RALUCA
14 CIUFUDEANU   OANA a   IV-a C

87

TOMA   MIHAELA
15 COJOCARU  MARA a   IV-a C

absent

TOMA   MIHAELA
16 CORCHEȘ   RADU DANIEL a   IV-a C

94

TOMA   MIHAELA
17 CONSTANTINESCU   BOGDAN- SEBASTIAN a   IV-a D

80

VASILIEV   ANCA-RALUCA
18 COTEANU   ALINA  MARIA a   IV-a C

81

TOMA   MIHAELA
19 CULEA   DANIELA a   IV-a A

91

MINCĂ   MARIA
20 DOGARU  BIANCA- GABRIELA a   IV-a D

79

VASILIEV   ANCA-RALUCA
21 DORNEANU ANDREI  a   IV-a C

86

TOMA   MIHAELA
22 DORNEANU   CEZAR a   IV-a C

Absent

TOMA   MIHAELA
23 DRĂGHICI  EMMA-ELENA a   IV-a  B

66

SÂRBU  LAURA
24 DRĂGHICI  VIVIANA-IOANA a   IV-a  B

86

SÂRBU  LAURA
25 DUMITRU   CRISTIAN- GABRIEL a   IV-a D

70

VASILIEV   ANCA-RALUCA
26 FRUJINĂ   ROBERT CRISTIAN a   IV-a C

88

TOMA   MIHAELA
27 GAROFIL   ELENA a   IV-a A

77

MINCĂ   MARIA
28 GEAGIU   ANDREEA-ECATERINA a   IV-a D

82

VASILIEV   ANCA-RALUCA
29 GHERGHIȘAN   ANDREI VLAD a   IV-a C

Absent

TOMA   MIHAELA
30 HAPLIUC   STEFAN a   IV-a A

66

MINCĂ   MARIA
31 IVĂNCESCU   SIMINA- CRISTINA a IV-a   D

98

VASILIEV   ANCA-RALUCA
32 ILIE   RARES MIHAIL a   IV-a C

99

TOMA   MIHAELA
33 LAZĂR   IULIA- MARIA a   IV-a D

77

VASILIEV   ANCA-RALUCA
34 LICA  BOGDAN a   IV-a A

71

MINCĂ   MARIA
35 LUPU   ANA- MARIA a   IV-a D

91

VASILIEV   ANCA-RALUCA
36 NEAGU   GLORIA LUIZA a   IV-a D

97

VASILIEV   ANCA-RALUCA
37 MARIȘ  THEODOR-GEORGE a   IV-a  B

Absent

SÂRBU  LAURA
38 MÂNTESCU  ȘTEFANIA a   IV-a  B

93

SÂRBU  LAURA
39 MIHALACHE   RALUCA a   IV-a C

88

TOMA   MIHAELA
40 MOCANU   ALINA a   IV-a A

87

MINCĂ   MARIA
41 MOLDOVANU   MARIA a   IV-a C

98

TOMA   MIHAELA
42 MUȘAT   ANDREI IOAN a   IV-a C

88

TOMA   MIHAELA
43 NĂDEJDE  ALEXANDRA a   IV-a  B

58

SÂRBU  LAURA
44 NICULAE  RAUL-CRISTIAN a   IV-a  B

73

SÂRBU  LAURA
45 OMER   NASER a   IV-a C

80

TOMA   MIHAELA
46 PALĂ   MARIA a   IV-a A

85

MINCĂ   MARIA
47 PARASCĂ  ANDRA-MARIA a   IV-a  B

96

SÂRBU  LAURA
48 PACUREȚU   ARIN ANDREI a   IV-a C

absent

TOMA   MIHAELA
49 PEȚEANU   MIHAI VLAD a   IV-a C

80

TOMA   MIHAELA
50 POP   ALEXANDRA- AGNES a   IV-a D

93

VASILIEV   ANCA-RALUCA
51 POPA   DARIA a   IV-a C

91

TOMA   MIHAELA
52 POPA  RADU-OVIDIU a   IV-a  B

91

SÂRBU  LAURA
53 POPESCU   DELIA- GEORGIANA a   IV-a D

96

VASILIEV   ANCA-RALUCA
54 POPESCU  MIHAIL-GABRIEL a   IV-a  B

absent

SÂRBU  LAURA
55 POPOVICI  MENUHA a   IV-a  B

84

SÂRBU  LAURA
56 RADU  ANA-MARIA    CRISTINA a   IV-a  B

71

SÂRBU  LAURA
57 RĂDOI   TEODOR- LUCA a   IV-a D

Absent

VASILIEV   ANCA-RALUCA
58 RĂILEANU  RAREȘ-MIHAI a   IV-a  B

58

SÂRBU  LAURA
59 REGEP   BRIANA a   IV-a C

83

TOMA   MIHAELA
60 RUSU   ALINA-MARIA a   IV-a D

69

VASILIEV   ANCA-RALUCA
61 RUSU   BOMPA CORALIA a   IV-a  B

63

SÂRBU  LAURA
62 SASU   SABRINA a   IV-a C

98

TOMA   MIHAELA
63 SĂVULESCU   ARMAND a   IV-a A

86

MINCĂ   MARIA
64 SECELEANU   RAREŞ a   IV-a D

82

VASILIEV   ANCA-RALUCA
65 SEVCIUC  TEODORA DARIA a   IV-a A

81

MINCĂ   MARIA
66 SCRIPCARIU OANA a   IV-a A

77

MINCĂ   MARIA
67 STAN  RALUCA ȘTEFANIA a   IV-a A

66

MINCĂ   MARIA
68 STĂRUIALĂ  RĂZVAN ANDREI a   IV-a A

74

MINCĂ   MARIA
69 ȘINCAI  IRINA-IOANA a   IV-a  B

77

SÂRBU  LAURA
70 ȘERBAN   SEBASTIAN a   IV-a C

70

TOMA   MIHAELA
71 ȘTEFAN   SILVIU a   IV-a A

60

MINCĂ   MARIA
72 ŞUMILĂ   IULIA a   IV-a D

83

VASILIEV   ANCA-RALUCA
73 TÎRŞA   RADU a   IV-a D

76

VASILIEV   ANCA-RALUCA
74 TÎRSOAGĂ   IOANA CEZARA a   IV-a C

absent

TOMA   MIHAELA
75 TUDOR  ANDREI a   IV-a  B

75

SÂRBU  LAURA
76 TUTELEA   LIVIU -  RAZVAN a   IV-a D

71

VASILIEV   ANCA-RALUCA
77 VLĂSCEANU  MIHAI-ROBERT a   IV-a  B

77

SÂRBU  LAURA

 

 

 

 

Unitatea şcolară SCOALA GIMNAZIALA NR.38 „DIMITRIE CANTEMIR”

Cercul Pedagogic nr. 4

Concursul Judeţean de Limba şi literatura română ,, Copilăria – cuvânt şicreaţie”

Etapa pe şcoală

Rezultate obţinute

Nr

crt

Numele şi prenumele

elevului

Clasa

Punctaj obţinut Prof. îndrumător

1 BULAI LAURA a II-a 100 NICON RODICA

2 LOTREANU TEODORA a II-a 100 HOLUBEANU

SIMONA

3 VERBAN MARIA a II-a 100 STAVROSITU

CARMEN

4 DOMNARU KARINA a II-a 99 HOLUBEANU

SIMONA

5

TISMĂNARU LUCA a II-a 97 STAVROSITU

CARMEN

6

PERŞOIU LIANA a II-a 97 STAVROSITU

CARMEN

7 MIREA MARIA a II-a 96,5 NICON RODICA

8 PREDA TIANA a II-a 96,5 HOLUBEANU

SIMONA

9 LIVADARU ALESSIA a II-a 96 EMANDII ANCA

10

VULCAN CĂLIN a II-a 96 STAVROSITU

CARMEN

11 SAVA CEZAR a II-a 95,5 NICON RODICA

12 DUMITRU ANDREI a II-a 95 EMANDII ANCA

13 PETRE ALEXANDRA a II-a 93,5 HOLUBEANU

SIMONA

14

ŢIFER LAURA a II-a 93 NICON RODICA

15 VASILIU ARINA a II-a 93 HOLUBEANU

SIMONA

16 MIHAI ALEXANDRA a II-a 92,5 EMANDII ANCA

17 AIOANEI FLORIN a II-a 92 HOLUBEANU

SIMONA

18 PACEA NICOLAS a II-a 92 HOLUBEANU

SIMONA

19

TREPĂDUŞ ALESIA a II-a 92 STAVROSITU

CARMEN

20 LAMINE YASMINA a II-a 90,5 HOLUBEANU

SIMONA

21 BILAL MELISA a II-a 90 NICON RODICA

22 GAVRA SORIN a II-a 90 STAVROSITU

CARMEN

23 VASILE IRINA a II-a 90 EMANDII ANCA

24 ION ELENA a II-a 88 HOLUBEANU

SIMONA

25

IONIŢĂ INES a II-a 88 EMANDII ANCA

26

BASMANGIU RĂZVAN a II-a 87,5 EMANDII ANCA

27 BUZENCHI BIANCA a II-a 87,5 HOLUBEANU

SIMONA

28

DRĂGOI CĂTĂLINA a II-a 87,5 NICON RODICA

29 GAFAR TIMEEA a II-a 87,5 STAVROSITU

CARMEN

30

MÂNZALĂ RAREŞ a II-a 87 STAVROSITU

CARMEN

31 PRICOP ELENA a II-a 87 NICON RODICA

32 ALBU ANA a II-a 86,5 HOLUBEANU

SIMONA

33 CHIRIAC ANDREI a II-a 86,5 STAVROSITU

CARMEN

34 MARCU RIANA a II-a 86 EMANDII ANCA

35 NICULAE CIPRIAN a II-a 86 NICON RODICA

36 TAIFAS BOGDAN a II-a 86 STAVROSITU

CARMEN

37 RUSU SABINA a II-a 85,5 NICON RODICA

38 TÂRZIU MIHAI a II-a 85,5 HOLUBEANU

SIMONA

39

ZABORILĂ SEBASTIAN a II-a 85,5 HOLUBEANU

SIMONA

40 IBRAIM ELISA a II-a 85 NICON RODICA

41 MIHALCEA MATEI a II-a 84,5 HOLUBEANU

SIMONA

42 BÂRLEANU VICTOR a II-a 82 HOLUBEANU

SIMONA

43 BRATU CRISTIAN a II-a 82 STAVROSITU

CARMEN

44

MĂRGĂRIT IOAN RADU a II-a 82 STAVROSITU

CARMEN

45 NICON ANTONIO a II-a 80 STAVROSITU

CARMEN

46 GHINDEANU DIANA a II-a 79,5 NICON RODICA

47 MAMBET ESRA a II-a 79,5 HOLUBEANU

SIMONA

48

BĂCILĂ ROBERT a II-a 78 EMANDII ANCA

49 IONESCU GEANINA a II-a 78 EMANDII ANCA

50 BOUREANU ANDREI a II-a 76,5 STAVROSITU

CARMEN

51

VLĂDUŢOIU MATEI a II-a 76 STAVROSITU

CARMEN

52

MITIŞ DRAGOŞ a II-a 75 NICON RODICA

53 RUSU BOGDAN a II-a 74,5 EMANDII ANCA

54 EMIN ERSUN a II-a 74 HOLUBEANU

SIMONA

55 IVAN ROBERT a II-a 74 STAVROSITU

CARMEN

56 DAMIAN ANDREI a II-a 73 EMANDII ANCA

57

NIŢU ANDREI a II-a 72 EMANDII ANCA

58 MAGDALIN

ALEXANDRA

a II-a 71,5 EMANDII ANCA

59

IAŞAR SELMA a II-a 71 NICON RODICA

60 IORDAN LAURA a II-a 69,5 STAVROSITU

CARMEN

61 POPESCU CRISTIAN a II-a 68,5 EMANDII ANCA

62 NICOLA DAVID a II-a 68 EMANDII ANCA

63 PENIU CARLA a II-a 65,5 EMANDII ANCA

64 VIERU KLARISA a II-a 61 EMANDII ANCA

65

BĂLAN MARIA a II-a 60 NICON RODICA

Unitatea şcolară SCOALA GIMNAZIALA NR.38 „DIMITRIE CANTEMIR”

Cercul Pedagogic nr. 4

Concursul Judeţean de Limba şi literatura română ,, Copilăria – cuvânt şicreaţie”

Etapa pe şcoală

Rezultate obţinute

Nr

crt

Numele şi prenumele

elevului

Clasa Punctaj

obţinut Prof. îndrumător

1 PAVEL ANTONIA a III-a 99,5 TUDOR MARCELA

2 IANI SONIA a III-a 99 MERGEANI

STELA

3

NOPCEA ŞERBAN a III-a 93 MERGEANI

STELA

4

MOISĂ INGRID a III-a 92,5 MERGEANI

STELA

5 BUCUR TEODORA a III-a 91 MERGEANI

STELA

6 PASVANTU DARIA a III-a 91 TUDOR MARCELA

7 ANDRECA TEODORA a III-a 90,5 TUDOR MARCELA

8

DUŢĂ IOANA a III-a 89 TUDOR MARCELA

9 PRODAN SORIN a III-a 89 TUDOR MARCELA

10

ERCUŢĂ SERGIU a III-a 86 MERGEANI

STELA

11 LUNGU PATRISIA a III-a 86 TUDOR MARCELA

12 CORODEA MARIA a III-a 84 TUDOR MARCELA

13

CAPANĂ ANDREI a III-a 83,8 MERGEANI

STELA

14 PROTOPOPESCU

ANDREI

a III-a 82 TUDOR MARCELA

15 MOJZI ANDREEA a III-a 82 TUDOR MARCELA

16 IORDACHE VIVIANA a III-a 81 TUDOR MARCELA

17 ZAMAN TEODOR a III-a 79 TUDOR MARCELA

18 TIMOFTE MIHAI a III-a 78 TUDOR MARCELA

19

NIŢĂ MARA a III-a 74 MERGEANI

STELA

20 BOTEZ COSMIN a III-a 73 MERGEANI

STELA

21 FECA DANIEL a III-a 72,5 TUDOR MARCELA

22 NICOLAE IZABELA a III-a 70 MERGEANI

STELA

23 AVRAM ANDREEA a III-a 57 MERGEANI

STELA

Unitatea şcolară SCOALA GIMNAZIALA NR.38 „DIMITRIE CANTEMIR”

Cercul Pedagogic nr. 4

Concursul Judeţean de Limba şi literatura română ,, Copilăria – cuvânt şicreaţie”

Etapa pe şcoală

Rezultate obţinute

Nr

crt

Numele şi prenumele

elevului

Clasa Punctaj

obţinut Prof. îndrumător

1 ANDREI VALENTINA a IV-a 95 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

2 NISTORESCU MARIA a IV-a 94 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

3

ŞTEFAN VERONICA a IV-a 93,6 ILIE MANUELA

4

CIOCHINĂ BIANCA a IV-a 92,8 ILIE MANUELA

5

GROSU DRAGOŞ a IV-a 92,7 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

6

PÎRLEALĂ DIANA a IV-a 90,9 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

7 GRIGORE IOANA a IV-a 90,2 ILIE MANUELA

8

BĂLAN RALUCA a IV-a 90 ILIE MANUELA

9 ATANASE STELIANA a IV-a 90 ILIE MANUELA

10

CRĂCIUN COSMIN a IV-a 89,5 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

11 DUMITRA PAULA a IV-a 89,2 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

12 BACÎ EDA a IV-a 87 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

13

BOŞCA MARIO a IV-a 83,9 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

14

CĂRBUNARU RAREŞ a IV-a 78 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

15 COJOCARIU EDUARD a IV-a 77,7 ILIE MANUELA

16 GAVRA LUCA a IV-a 75,9 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

17

CĂLINESCU GEORGE a IV-a 72,9 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

18 VASILE ANDREEA a IV-a 70,6 ILIE MANUELA

19

NIŢU MARIA a IV-a 70 ILIE MANUELA

20

BOUREANU ŞTEFAN a IV-a 68,9 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

21 FOTIN ANDREI a IV-a 67 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

22 MINA ALEXIA a IV-a 65,9 ILIE MANUELA

23 DINCU DARIUS a IV-a 62,9 ILIE MANUELA

24

SĂRMAN CEZAR a IV-a 35,7 ILIE MANUELA

25

PORNEALĂ GEORGE a IV-a 35 ILIE MANUELA

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>